Készült: 2020.10.22.00:41:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.12.15.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tardos Márton (SZDSZ) Elnök 2000.05.16. 2002.05.14.  
Dr. Hargitai János (Fidesz) Alelnök 1999.12.15. 2002.05.14.  
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  
Lenártek András (Fidesz) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  
Tállai András (Fidesz) Tag 1999.12.15. 2000.12.19.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 2000.05.16. 2002.05.14.  
Francz Rezső (MSZP) Tag 2000.05.16. 2002.05.14.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 2000.05.16. 2002.05.14.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 2000.05.16. 2002.05.14.  
Barkóczy Gellért (FKGP) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1999.12.15. 2002.05.14.  


A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése