Készült: 2020.10.23.02:04:33 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.07.04.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Domokos László (Fidesz) Elnök 2002.07.04. 2006.05.15.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Szabó Lajos (MSZP) Tag 2003.05.14. 2006.05.15. Dr. Veres János (MSZP)
Dr. Veres János (MSZP) Tag 2002.07.04. 2003.03.10.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2003.05.14. 2006.05.15. Dr. Boros Imre (független)
Dr. Boros Imre (MDF) Tag 2002.07.04. 2002.09.06.  
Dr. Boros Imre (független) Tag 2002.09.07. 2002.09.17.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése