Készült: 2020.09.20.14:33:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Esélyegyenlőségi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.06.23.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Esélyegyenlőségi albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Németh Erika (MSZP) Elnök 2003.06.23. 2006.05.15.  
Donáth László (MSZP) Tag 2003.06.23. 2006.05.15.  
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15.  
Dr. Hargitai János (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2003.06.23. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 2003.06.23. 2004.09.06.  
Szászfalvi László (független) Tag 2004.09.06. 2005.05.14.  


 
Esélyegyenlőségi albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 15 6/2005 2005.12.07. Határozatképes 1:10
2 14 5/2005 2005.12.06. Határozatképes 2:00
3 13 4/2005 2005.11.28. Határozatképes 0:05
4 12 3/2005 2005.06.14. Határozatképes 1:20
5 11 2/2005 2005.05.31. Határozatképes 0:40
6 10 1/2005 2005.03.09. Határozatképes 0:10
7 9 6/2004 2004.12.07. Határozatképes 2:20
8 8 5/2004 2004.11.09. Határozatképes 2:00
9 7 4/2004 2004.10.11. Határozatképes 0:10
10 6 3/2004 2004.05.11. Határozatképes 1:50
11 5 2/2004 2004.03.29. Határozatképes 0:50
12 4 1/2004 2004.03.02. Határozatképes 0:10
13 3 3/2003 2003.12.01. Határozatképes 1:00
14 2 2/2003 2003.10.20. Határozatképes 2:00
15 1 1/2003 2003.10.06. Határozatképes 0:10