Készült: 2020.08.06.09:37:51 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Koszorús László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12910/15 Egyes törvények területrendezéssel összefüggő módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2013.11.18
12702/5 A tisztességtelen piaci magatartás és a versenykorlátozás tilalmáról szóló 1996. évi LVII. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz), Bencsik János (Fidesz) 2013.11.05
12702/4 A tisztességtelen piaci magatartás és a versenykorlátozás tilalmáról szóló 1996. évi LVII. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2013.10.30
12664/7 Az Erzsébet-programról szóló 2012. évi CIII. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz) 2013.11.27
10328/11 A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló 2007. évi CXXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2013.03.25
10328/10 A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló 2007. évi CXXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2013.03.25
10328/2 A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló 2007. évi CXXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2013.03.19
10328/1 A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló 2007. évi CXXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2013.03.19
8483/38 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/37 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/36 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/35 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/34 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/33 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/27 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/26 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/25 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/24 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/23 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/22 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/21 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/20 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/19 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/18 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/17 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/16 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/15 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/14 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/13 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/12 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/11 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/10 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/9 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
8483/8 A postai szolgáltatásokról Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2012.10.08.: Koszorús László (Fidesz)
2012.10.02
7930/6 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról Koszorús László (Fidesz) 2012.07.09
7930/5 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról Koszorús László (Fidesz) 2012.07.09
7670/10 Az elektronikus hírközlést érintő egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Móring József Attila (KDNP) 2012.07.10
7670/9 Az elektronikus hírközlést érintő egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2012.07.04
7655/325 Magyarország 2013. évi központi költségvetéséről Kővári János (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Horváth Zoltán (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) 2012.07.06
6858/7 A polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartásáról szóló 1992. évi LXVI. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2012.05.16
5281/71 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.09.07
5281/68 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.02.09
5067/1 A befektetési alapkezelőkről és a kollektív befektetési formákról Koszorús László (Fidesz) 2011.12.05
4986/3 Egyes energetikai tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.24
4839/6 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.12.15
4839/5 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.12.08
4832/24 A kölcsönök kamatai és a teljes hiteldíjmutató korlátozása, valamint az átlátható árazás biztosítása érdekében az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4832/23 A kölcsönök kamatai és a teljes hiteldíjmutató korlátozása, valamint az átlátható árazás biztosítása érdekében az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4832/22 A kölcsönök kamatai és a teljes hiteldíjmutató korlátozása, valamint az átlátható árazás biztosítása érdekében az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4832/21 A kölcsönök kamatai és a teljes hiteldíjmutató korlátozása, valamint az átlátható árazás biztosítása érdekében az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4831/7 Az otthonvédelmi intézkedésekkel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4831/6 Az otthonvédelmi intézkedésekkel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4831/5 Az otthonvédelmi intézkedésekkel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4831/4 Az otthonvédelmi intézkedésekkel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4831/3 Az otthonvédelmi intézkedésekkel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4662/190 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.21
4662/123 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.07
4662/116 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.03
4662/89 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/88 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/87 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/86 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/85 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/84 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/83 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/82 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/81 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/80 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/79 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4662/78 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.10.26
4656/95 Magyarország 2012. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.28
4656/94 Magyarország 2012. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.28
4656/93 Magyarország 2012. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.28
4656/91 Magyarország 2012. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.28
4656/90 Magyarország 2012. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.28
4656/89 Magyarország 2012. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.11.28
4365/466 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Koszorús László (Fidesz)
2011.11.07.: Mihalovics Péter (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz)
2011.11.02
4145/2 A központi hitelinformációs rendszerről Koszorús László (Fidesz) 2011.09.19
4144/5 Az otthonvédelemmel összefüggő egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.09.19
4003/2 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.09.12
3652/28 A népegészségügyi termékadóról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.28
3652/27 A népegészségügyi termékadóról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.28
3652/26 A népegészségügyi termékadóról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.28
3652/25 A népegészségügyi termékadóról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.28
3652/9 A népegészségügyi termékadóról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.27
3589/11 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Pálffy István (KDNP) 2011.07.05
3502/3 A közbeszerzésekről Koszorús László (Fidesz) 2011.06.20
3414/5 Egyes gazdasági tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.14
3360/7 Egyes törvényeknek a nemzeti adatvagyon körébe tartozó állami nyilvántartások adatfeldolgozásának szabályaival összefüggő módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.06.16
3124/4 A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény, valamint az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról szóló 2006. évi LXV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2011.06.09
2489/26 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól szóló 1999. évi XLII. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Hoffman Pál (KDNP), Jánosiné Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Kupper András (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz) 2011.03.16
1941/7 Az energetikai tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2011.01.27
1480/6 A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről Koszorús László (Fidesz) 2010.11.10
1376/47 Az adó- és járuléktörvények, a számviteli törvény és a könyvvizsgálói kamarai törvény, valamint az európai közösségi jogharmonizációs kötelezettségek teljesítését célzó adó- és vámjogi tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Mihalovics Péter (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz), Román István (Fidesz)
2010.11.02.: Ágh Péter (Fidesz)
2010.10.26
1376/15 Az adó- és járuléktörvények, a számviteli törvény és a könyvvizsgálói kamarai törvény, valamint az európai közösségi jogharmonizációs kötelezettségek teljesítését célzó adó- és vámjogi tárgyú törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Mihalovics Péter (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2010.10.25
360/2 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2010.06.14
351/4 A csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló 1991. évi XLIX. törvény, valamint az egyéni vállalkozóról és az egyéni cégről szóló 2009. évi CXV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2010.06.15
336/34 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Koszorús László (Fidesz) 2010.06.15