Készült: 2020.08.11.05:17:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

A Nemzeti összetartozás bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.05.15.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzeti összetartozás bizottsága

A Nemzeti összetartozás bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Bencsik János (független) Elnök 2020.03.09.
Szászfalvi László (KDNP) Alelnök 2020.06.02.
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Tag 2018.05.15.
Jakab István (Fidesz) Tag 2018.10.25.
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2018.05.15.


A Nemzeti összetartozás bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjai változásának megjelenítése