Készült: 2019.10.22.19:53:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Kulturális és sajtó bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.13.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


A Kulturális és sajtó bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Halász János (Fidesz) Elnök 2004.04.27. 2006.05.15. Szalai Annamária (Fidesz)
Szalai Annamária (Fidesz) Elnök 2002.06.13. 2004.03.30.  
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Tag 2004.05.12. 2006.05.15.  
Fedor Vilmos (MSZP) Tag 2004.05.19. 2006.05.15.  
Kósa Ferenc (MSZP) Tag 2004.05.12. 2006.05.15.  
Homa János (Fidesz) Tag 2002.06.13. 2006.05.15.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 2004.05.12. 2006.05.15.  
Balogh László (MDF) Tag 2002.06.13. 2004.11.07.  
Balogh László (független) Tag 2004.11.07. 2004.12.20.  


A Kulturális és sajtó bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése