Készült: 2020.10.31.05:03:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Európai uniós ügyek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Európai uniós ügyek albizottsága tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kapolyi László (MSZP) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Szabadkai Tamás (MSZP) Tag 2008.10.01. 2010.05.13.  
Szántó János (MSZP) Tag 2006.06.28. 2008.06.03.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Matolcsy György (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  


 
Európai uniós ügyek albizottsága
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/2008 2008.04.30. Tanácskozóképes 1:12