Készült: 2020.10.20.20:05:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások Külügyi és határon túli magyarok bizottsága (2010.05.14.-2010.12.31.), Külügyi bizottság (2011.01.01.-2014.05.05.)
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Külügyi bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balla Mihály (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kovács László (MSZP) Alelnök 2010.05.17. 2014.05.05.  
Gyöngyösi Márton (Jobbik) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ertsey Katalin (LMP) Alelnök 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.12.30.  
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Csóti György (Fidesz) Tag 2011.12.30. 2014.05.05. Dr. Braun Márton (Fidesz)
Dr. Daher Pierre (Fidesz) Tag 2011.02.28. 2013.09.23. Kőszegi Zoltán (Fidesz)
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Hidvéghi Balázs (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Dr. Daher Pierre (Fidesz)
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.28.  
Dr. Mihalovics Péter (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pintér László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Potápi Árpád János (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2011.02.28.  
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Vargha Tamás (Fidesz)
Vargha Tamás (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.11.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kovács László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.05.17.  
Mesterházy Attila (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Mesterházy Attila (MSZP)
Jámbor Nándor (Jobbik) Tag 2011.06.06. 2011.12.30. Samu Tamás Gergő (Jobbik)
Németh Zsolt (Jobbik) Tag 2011.12.30. 2014.05.05. Jámbor Nándor (Jobbik)
Samu Tamás Gergő (Jobbik) Tag 2011.02.14. 2011.05.12. Szávay István (Jobbik)
Szávay István (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Vona Gábor (Jobbik) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Zagyva György Gyula (Jobbik)
Zagyva György Gyula (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Kalmár Ferenc András (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2011.02.28. 2013.08.22. Potápi Árpád János (Fidesz) 1
Pálffy István (KDNP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Dr. Nagy Andor (KDNP)
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Dorosz Dávid (LMP) Tag 2010.05.14. 2011.03.07.  
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2011.03.07. 2013.02.11. Dr. Dorosz Dávid (LMP)
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2013.09.01. 2013.09.23.  
Ertsey Katalin (független) Tag 2013.02.25. 2013.08.31.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi bizottság Fidesz 11 52.38%
MSZP 3 14.29%
Jobbik 3 14.29%
KDNP 3 14.29%
LMP 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Külügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság 2010.06.14.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok