Készült: 2020.09.29.04:18:27 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Tóth István (MSZP) Alelnök 2002.07.03. 2006.05.15.  
Dr. Ujhelyi István (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 2002.07.03. 2004.10.17.