Készült: 2020.02.19.21:34:59 Dinamikus lap

Dr. Járai Zsigmond

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Költségvetési Tanács elnöke 2011.02.18. 2012.01.09.
MNB Felügyelő bizottságának elnöke 2010.11.16. 2014.05.05.
az MNB Monetáris Tanácsának elnöke 2001.07.13. 2007.03.02.
a Magyar Nemzeti Bank elnöke 2001.03.02. 2007.03.02.
pénzügyminiszter 1998.07.08. 2000.12.31.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014   1  
2002-2006 2    
1998-2002 150 4  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen