Készült: 2020.09.24.16:37:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Fenntartható fejlődés bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Fenntartható fejlődés bizottsága tagjai változásának elrejtése

Fenntartható fejlődés bizottsága tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Jávor Benedek (LMP) Elnök 2010.05.14. 2013.02.11.  
Dr. Szili Katalin (független) Elnök 2013.02.25. 2014.05.05. Jávor Benedek (független)
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Baracskai József (MSZP) Alelnök 2010.05.17. 2010.06.01.  
Dr. Oláh Lajos (MSZP) Alelnök 2010.06.02. 2011.10.23. Baracskai József (MSZP)
Szabó Imre (MSZP) Alelnök 2011.11.14. 2014.05.05. Dr. Oláh Lajos (független)
Dr. Nagy Andor (KDNP) Alelnök 2010.05.14. 2013.08.22.  
Dr. Szél Bernadett (LMP) Alelnök 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Bácskai János (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bányai Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Dr. Nagy Andor (KDNP)
Bodó Imre (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.31.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Bodó Imre (Fidesz)
Fejér Andor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.31.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.31.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Kapus Krisztián (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kővári János (Fidesz) Tag 2013.02.18. 2014.05.05. Fülöp István (Fidesz)
Schmidt Csaba (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Sebestyén László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Vincze László (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Fejér Andor (Fidesz)
Baracskai József (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.05.17.  
Baracskai József (MSZP) Tag 2010.06.02. 2010.10.11.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Szabó Imre (MSZP) Tag 2010.06.02. 2010.10.18. Tóbiás József (MSZP)
Tóbiás József (MSZP) Tag 2010.10.18. 2011.11.14. Szabó Imre (MSZP)
Tóbiás József (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Bödecs Barna (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2012.12.04.  
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Jávor Benedek (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  
Dr. Oláh Lajos (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05. Tóbiás József (MSZP)
Rozgonyi Ernő (független) Tag 2012.12.17. 2014.05.05. Bödecs Barna (Jobbik)
Dr. Szili Katalin (független) Tag 2010.10.11. 2013.02.25. Baracskai József (MSZP)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Fenntartható fejlődés bizottsága Fidesz 13 61.90%
MSZP 1 4.76%
Jobbik 1 4.76%
KDNP 1 4.76%
LMP 1 4.76%
független 4 19.05%
Összesen 21 100.00%

Fenntartható fejlődés bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok