Készült: 2020.09.30.17:13:15 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Kolber István

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/9057 A fogyasztói árkiegészítésről szóló 2003. évi LXXXVII. törvény módosításáról Dr. Kolber István (MSZP) 2004.03.01
I/5090 Részt venne-e Miniszter Úr egy tiltakozó élőláncban a Balaton megmentése érdekében? Dr. Kolber István (MSZP) 2003.09.02
I/1473 Mi lesz veled Sármellék? Dr. Kolber István (MSZP), Varga László (MSZP) 2002.11.21