Készült: 2020.10.28.04:02:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.05.14.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kucsák László (Fidesz) Elnök 2014.06.02. 2018.05.07. Törő Gábor (Fidesz)
Törő Gábor (Fidesz) Elnök 2014.05.14. 2014.06.01.  
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2014.05.27. 2018.05.07.  
Simon Róbert Balázs (Fidesz) Tag 2014.05.27. 2017.10.09.  
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07.  
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Tag 2014.05.27. 2018.05.07.  
Farkas Gergely (Jobbik) Tag 2014.05.27. 2018.05.07.  
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2017.10.30. 2018.05.07. Simon Róbert Balázs (Fidesz)
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2014.05.27. 2014.06.10.  
Ikotity István (LMP) Tag 2014.05.27. 2018.05.07.