Készült: 2020.03.29.15:23:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Honvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Honvédelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Keleti György (MSZP) Elnök 2002.05.21. 2006.05.15.  
Vári Gyula (MSZP) Alelnök 2002.05.21. 2006.05.15.  
Demeter Ervin (Fidesz) Alelnök 2003.04.28. 2003.06.23. Dr. Simicskó István (Fidesz)
Dr. Simicskó István (Fidesz) Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15. Demeter Ervin (Fidesz)
Dr. Simicskó István (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2003.04.28. Dr. Vidoven Árpád (Fidesz)
Dr. Vidoven Árpád (Fidesz) Alelnök 2002.05.21. 2002.05.27.  
Karsai Péter (MDF) Alelnök 2002.05.21. 2006.05.15.  
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.06.11. 2003.02.04. Iváncsik Imre (MSZP)
Dr. Csicsay Claudius Iván (MSZP) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Dr. Dávid Gyula (MSZP) Tag 2002.05.21. 2004.11.29.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2002.05.21. 2003.02.04.  
Göndör István (MSZP) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Iváncsik Imre (MSZP) Tag 2002.05.21. 2002.05.27.  
Laboda Gábor (MSZP) Tag 2002.06.11. 2006.05.15. Dr. Kóródi Mária (SZDSZ)
Márfai Péter (MSZP) Tag 2003.02.04. 2006.05.15. Érsek Zsolt (MSZP)
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2004.11.29. 2006.05.15. Dr. Dávid Gyula (MSZP)
Szabó József (MSZP) Tag 2003.02.04. 2006.05.15. Arató Gergely (MSZP)
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Gyimesi József (Fidesz)
Demeter Ervin (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Simicskó István (Fidesz)
Dr. Dobó László (Fidesz) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Tóth István (Fidesz)
Dr. Gyimesi József (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2002.06.04.  
Dr. Hende Csaba (Fidesz) 1 Tag 2005.04.11. 2006.05.15. Tóth István (Fidesz)
Körömi Attila (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2004.04.12.  
Dr. Kövér László (Fidesz) 1 Tag 2002.05.21. 2003.04.28.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Dr. Simicskó István (Fidesz) Tag 2003.04.28. 2003.06.23. Dr. Kövér László (Fidesz) 1
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Tóth István (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2002.06.04.  
Tóth István (Fidesz) Tag 2004.12.20. 2005.04.11. Körömi Attila (független)
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.05.21. 2002.06.18.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 2002.05.21. 2002.06.11.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 2002.06.18. 2006.05.15. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Csampa Zsolt (MDF) Tag 2002.05.21. 2004.11.08.  
Csampa Zsolt (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  
Körömi Attila (független) Tag 2004.04.13. 2004.12.20.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 8 38.10%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Honvédelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok