Készült: 2020.10.23.04:48:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Rendészeti bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gál Zoltán (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Doszpot Péter (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.04.21.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 1 Alelnök 2002.05.27. 2006.05.15. Láyer József (Fidesz)
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2003.06.23.  
Láyer József (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.12.17.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 2002.12.17. 2006.05.15. Dr. Balogh László (MSZP)
Gulyás László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2005.05.02. 2006.05.15. Dr. Pusztai Gyula (MSZP)
Juhász Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Szabó Gábor (MSZP)
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Arató Gergely (MSZP)
Pál Tibor (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Juhász Gábor (MSZP)
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 2002.05.15. 2005.04.10.  
Dr. Serfőző András (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabó Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.11.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Vadász István (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Kóródi Mária (SZDSZ)
Básthy Tamás (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Dorkota Lajos (Fidesz)
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.29.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.06.23.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Láyer József (Fidesz) Tag 2002.05.29. 2006.05.15. Bernáth Ildikó (Fidesz)
Lengyel János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Jüttner Csaba (SZDSZ) Tag 2004.09.16. 2006.05.15. Dr. Világosi Gábor (SZDSZ)
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2004.09.16.  
Balogh László (MDF) Tag 2002.05.15. 2002.09.17.  
Fülöp István (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 2004.02.16. 2004.11.07. V. Németh Zsolt (MDF) 1
V. Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2002.09.17. 2004.02.16. Balogh László (MDF)
Fülöp István (független) Tag 2004.11.08. 2005.05.14.  
Körömi Attila (független) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Lezsák Sándor (független)
Lezsák Sándor (független) Tag 2004.11.07. 2004.12.20. V. Németh Zsolt (MDF) 1

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Rendészeti bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 9 42.86%
SZDSZ 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Rendészeti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok