Készült: 2020.08.03.13:45:37 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Göndör István

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/19074 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Göndör István (MSZP) 2006.01.19
T/18702 Az életüktől és szabadságuktól politikai okból jogtalanul megfosztottak kárpótlásáról szóló törvényben meghatározott határidők ismételt megnyitásáról és a kárpótlás lezárásáról Jauernik István (MSZP), Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ), Göndör István (MSZP), Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Ecsődi László (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Vári Gyula (MSZP) 2005.12.01
V/18574 Biztonságot és igazságosságot a gyerekeknek! Göndör István (MSZP) 2005.11.21
T/18270 Az egyes választójogi tárgyú törvények módosításáról Dr. Wiener György (MSZP), Göndör István (MSZP) 2005.11.17
T/18239 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Simon Gábor (MSZP), Filló Pál (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Németh Erika (MSZP), Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Fogarasiné Deák Valéria (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) 2005.11.14
T/17817 Az életüktől és a szabadságuktól politikai okból jogtalanul megfosztottak kárpótlásáról szóló 1997. évi XXIX. törvény módosításáról és a kárpótlás iránti kérelmek benyújtásának újabb határidejéről Jauernik István (MSZP), Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ), Göndör István (MSZP), Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Ecsődi László (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Varju László (MSZP), Vári Gyula (MSZP) 2005.10.10
H/17514 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX.30.) OGY határozat módosításról (TV.közvetítés) Göndör István (MSZP), Dr. Pető Iván (SZDSZ), Herényi Károly (MDF) 2005.09.15
T/16338 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Horváth Csaba (MSZP), Göndör István (MSZP), Podolák György (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Dr. Csiha Judit (MSZP) 2005.05.24
T/15822 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Burány Sándor (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Göndör István (MSZP), Dr. Katona Béla (MSZP), Varju László (MSZP) 2005.04.22
T/15734 Május 9-e Európa Napjává nyilvánításáról Göndör István (MSZP), Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) 2005.04.15
T/15624 Az állam tulajdonában lévő vállalkozói vagyon értékesítéséről szóló 1995. évi XXXIX. törvény módosításáról Kovács Tibor (MSZP), Göndör István (MSZP) 2005.04.06
H/15431 Az Orbán család állami forrásból történő gazdagodása, különös tekintettel a szőlőbirtokokra Göndör István (MSZP) 2005.03.24
V/15380 A gazdaság motorjai a vállalkozások, nekünk a kicsik is fontosak Göndör István (MSZP) 2005.03.21
T/14239 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Hiller István (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Burány Sándor (MSZP), Dr. Katona Béla (MSZP), Göndör István (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Varju László (MSZP) 2005.02.07
T/14230 Az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárásáról és az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára létrehozásáról szóló 2003. évi III. törvény módosításáról Dr. Hiller István (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Burány Sándor (MSZP), Dr. Katona Béla (MSZP), Göndör István (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Varju László (MSZP) 2005.02.04
T/14183 Az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárásáról és az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára létrehozásáról szóló 2003. évi III. törvény módosításáról Dr. Katona Béla (MSZP), Dr. Hiller István (MSZP), Göndör István (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Varju László (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Burány Sándor (MSZP) 2005.01.31
T/13342 Az egyes fontos, valamint közbizalmi és közvélemény-formáló tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről és a Történeti Hivatalról szóló 1994. évi XXIII. törvény módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ), Demeter Ervin (Fidesz), Göndör István (MSZP), Herényi Károly (MDF) 2004.12.13
V/12451 Új magyar nemzetpolitika belföldön és külföldön Göndör István (MSZP) 2004.11.02
T/12192 A Magyar Nemzeti Bankról szóló 2001. évi LVIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ), Dr. Gedei József (MSZP) 2004.10.11
T/10926 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Kovács Tibor (MSZP), Göndör István (MSZP) 2004.08.09
T/10613 Az egyes fontos, valamint közbizalmi és közvélemény-formáló tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről és a Történeti Hivatalról szóló 1994. évi XXIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Herényi Károly (MDF) 2004.06.17
T/10590 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Kovács Tibor (MSZP), Göndör István (MSZP) 2004.06.15
T/10213 A magánnyugdíjról és a magánnyugdíjpénztárakról szóló 1997. évi LXXXII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP) 2004.05.12
T/10140 A magánnyugdíjról és a magánnyugdíjpénztárakról szóló 1997. évi LXXXII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP) 2004.05.07
T/9710 A Vám és Pénzügyőrségről Göndör István (MSZP), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Világosi Gábor (SZDSZ), Font Sándor (MDF) 2004.04.02
T/9640 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény, valamint az egyes szociális tárgyú törvények módosításáról szóló 2003. évi IV. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Csákabonyi Balázs (MSZP) 2004.03.31
T/9594 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény, valamint az egyes szociális tárgyú törvények módosításáról szóló 2003. évi IV. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Csákabonyi Balázs (MSZP) 2004.03.26
A/9167 Pontosan mi a Magyar Lobbitanács célja? Göndör István (MSZP) 2004.03.08
V/8504 Felelősen a gazdaságról Göndör István (MSZP) 2004.01.30
T/5967 A vagyon, jövedelem- és gazdasági érdekeltségi nyilatkozattételi kötelezettségről Göndör István (MSZP), Dr. Toller László (MSZP) 2003.10.15
T/4962 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996.évi XLIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP) 2003.08.22
T/4102 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ), Tállai András (Fidesz), Dr. Horváth Balázs (MDF) 2003.05.26
H/4101 A nemzeti lovas programot előkészítő eseti bizottság létrehozásáról Göndör István (MSZP), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ), Dr. Horváth Balázs (MDF) 2003.05.26
T/2415 A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ) 2003.02.24
A/2086 Az őstermelők borértékesítési lehetőségei Göndör István (MSZP) 2003.02.03
I/2051 Az őstermelők borértékesítési lehetőségei Göndör István (MSZP) 2003.01.30
K/2046 Az őstermelők borértékesítési lehetőségei Göndör István (MSZP) 2003.01.29
T/1616 Az épített környezet alakításáról és védelméről szóló 1997. évi LXXVIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP) 2002.12.03
I/358 Az Ön számára gyakorlatban mit fog jelenteni a civil kontroll, a nyilvánosság szerepének megerősítése? Göndör István (MSZP) 2002.06.20
K/185 Miért másodrendűek az alsóbbrendű utak? Göndör István (MSZP) 2002.06.07
T/100 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvénymódosításokról szóló 2000. évi LXXXIII. törvény, valamint az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Veres János (MSZP) 2002.06.04
I/60 Miért másodrendűek az alsóbbrendű utak? Göndör István (MSZP) 2002.05.30
T/24 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvénymódosításokról szóló 2000. évi LXXXIII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Veres János (MSZP) 2002.05.25