Készült: 2019.10.19.15:23:46 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Társadalmi szervezetek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Társadalmi szervezetek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Társadalmi szervezetek bizottsága tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bognár László (MIÉP) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Halász János (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2001.12.17.  
Várhegyi Attila (Fidesz) Alelnök 2001.12.18. 2002.05.14.  
Hegyi Gyula (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2002.05.14. Dr. Rapcsák András (Fidesz)
Dr. Rapcsák András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Rogán Antal (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Üszögi-Bleyer Jenő (MSZP) 1 Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.09.19.  
Dögei Imre (FKGP) Tag 2001.02.13. 2002.02.07. István József (FKGP)
István József (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.22.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Társadalmi szervezetek bizottsága Fidesz 5 38.46%
MSZP 4 30.77%
SZDSZ 1 7.69%
MDF 1 7.69%
MIÉP 1 7.69%
független 1 7.69%
Összesen 13 100.00%

Társadalmi szervezetek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok