Készült: 2020.08.13.14:16:24 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Egészségügyi, rehabilitációs, prevenciós, egészség-megőrzési és karitatív feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


Egészségügyi, rehabilitációs, prevenciós, egészség-megőrzési és karitatív feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Béki Gabriella (SZDSZ) Elnök 1999.02.11. 2002.05.14.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 1999.02.11. 2000.02.08.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 2000.02.09. 2002.05.14.  


Egészségügyi, rehabilitációs, prevenciós, egészség-megőrzési és karitatív feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság üléseinek megjelenítése