Készült: 2020.07.08.03:48:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.28.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Sági József (Fidesz) Elnök 2000.03.16. 2002.05.14.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Elnök 1998.12.09. 2000.03.16.  
Sági József (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2000.03.16.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Tag 2000.03.16. 2002.05.14.  
Szabados Tamás (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Szilágyi Péter (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Balogh Gyula (FKGP) Tag 1998.12.09. 1999.05.04.