Készült: 2020.07.02.08:02:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság tagjainak változásai (20 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Láyer József (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2002.05.14. Lázár Mózes (Fidesz)
Dr. Hargitai János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Homa János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1 Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 2000.02.29. 2002.05.14. Tirts Tamás (Fidesz)
Lázár Mózes (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Potápi Árpád (Fidesz) 1 Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Schmidt Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tirts Tamás (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.02.29.  
Donáth László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Jakab Róbertné (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kiss Gábor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kristyánné Aknai Erzsébet (MSZP) Tag 1998.09.08. 2002.05.14. Tóth András (MSZP) 1
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóth András (MSZP) 1 Tag 1998.06.25. 1998.09.08.  
Balogh József (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (FKGP) Tag 2000.02.01. 2001.09.19. Dr. Tímár György (FKGP)
Dögei Imre (FKGP) Tag 2001.02.13. 2002.02.07. István József (FKGP)
István József (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.22.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 1998.09.08. 2000.02.01. Pallag László (FKGP)
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
ifj Hegedűs Loránt (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (független) Tag 2001.09.20. 2001.12.11.  
Gyimóthy Géza (független) Tag 2001.12.11. 2002.05.14. Czoma Kálmán (független)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Fidesz 8 40.00%
MSZP 7 35.00%
FKGP 1 5.00%
SZDSZ 1 5.00%
MDF 1 5.00%
MIÉP 1 5.00%
független 1 5.00%
Összesen 20 100.00%

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok