Készült: 2020.09.29.04:17:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Erdészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.23.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Erdészeti albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Herbály Imre (MSZP) Elnök 2006.06.23. 2010.05.13.  
Borenszki Ervin (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Csontos János (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Kis Péter László (MSZP) 1 Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Bagi Béla (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Járvás István (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Örvendi László József (Fidesz) 1 Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  


Erdészeti albizottság üléseinek megjelenítése