Készült: 2019.10.21.10:57:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.02.24.
Megszűnés 2004.09.28.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Elnök 2003.02.24. 2004.09.28.  
Simon Gábor (MSZP) Alelnök 2003.03.26. 2004.09.28.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Alelnök 2004.04.27. 2004.09.28. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Alelnök 2003.03.26. 2003.06.23.  
Hajdu László (MSZP) Tag 2003.02.24. 2004.09.28.  
Dr. Mester László (MSZP) Tag 2003.02.24. 2004.09.28.  
Simon Gábor (MSZP) Tag 2003.02.24. 2003.03.26.  
Dr. Toller László (MSZP) Tag 2003.02.24. 2004.09.28.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2003.02.24. 2004.04.27.  
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Tag 2003.02.24. 2003.03.26.  
Nagy Kálmán (Fidesz) Tag 2003.02.24. 2004.09.28.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2003.02.24. 2004.09.28.  
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Tag 2004.05.10. 2004.09.28. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 2003.02.24. 2004.09.06.  
Dr. Horváth Balázs (független) Tag 2004.09.06. 2004.09.28.  


A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése