Készült: 2020.02.21.11:58:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Az Alkotmánybíróság tagjait jelölő eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2014.07.08.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Alkotmánybíróság tagjait jelölő eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Az Alkotmánybíróság tagjait jelölő eseti bizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (KDNP) Elnök 2014.07.08. 2017.06.21.  
Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Alelnök 2014.07.08. 2018.05.07.  
Dr. Tóth Bertalan (MSZP) Alelnök 2014.07.08. 2016.11.17.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Alelnök 2014.07.08. 2018.05.07.  
Balla György (Fidesz) Tag 2014.07.08. 2018.05.07.  
Mátrai Márta (Fidesz) 1 Tag 2014.07.08. 2018.05.07.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2014.07.08. 2018.05.07.  
Tuzson Bence (Fidesz) 1 Tag 2014.07.08. 2015.11.02.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2015.11.02. 2018.05.07. Tuzson Bence (Fidesz) 1
Sallai R. Benedek (LMP) Tag 2016.09.26. 2018.05.07. Dr. Schiffer András (LMP)
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2014.07.08. 2016.09.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Az Alkotmánybíróság tagjait jelölő eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az Alkotmánybíróság tagjait jelölő eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.