Készült: 2020.10.26.05:22:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Postabank veszteségeinek okait vizsgáló tényfeltáró albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.14.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Számvevőszéki bizottság


A Postabank veszteségeinek okait vizsgáló tényfeltáró albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósa Lajos (Fidesz) Elnök 1998.12.07. 2002.05.14.  
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.  
Pusztai Csaba (MSZP) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.  
Pancza István (FKGP) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.  
Dr. Lotz Károly (SZDSZ) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.