Készült: 2019.12.06.11:37:00 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Kocsi László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9797/3 Az egyes képviselői juttatások és kedvezmények megszüntetéséről Kocsi László (MSZP) 2009.06.09
6571/459 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Farkas Imre (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Kocsi László (MSZP) 2008.12.02
5311/83 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Tasnádi Péter (MSZP), Kocsi László (MSZP), Bókay Endre (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP) 2008.04.21
2911/21 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról szóló 2004. évi CVII. törvény módosításáról Kocsi László (MSZP), Dr. Szili Katalin (MSZP) 2007.06.01
1145/276 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Kocsi László (MSZP), Németh Zsolt (Fidesz) 2006.11.24