Készült: 2020.11.29.05:04:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2014.06.02. 2018.05.07. Győrffy Balázs (Fidesz)
Győrffy Balázs (Fidesz) Elnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Farkas Sándor (Fidesz) Alelnök 2014.06.23. 2018.05.07. Dr. Nagy István (Fidesz)
Horváth István (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2017.10.09.  
L. Simon László (Fidesz) Alelnök 2017.10.16. 2018.05.07. Horváth István (Fidesz)
Dr. Nagy István (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.18.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Magyar Zoltán (Jobbik) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2014.09.15. 2018.05.07. Vantara Gyula (Fidesz)
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.23.  
Font Sándor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Győrffy Balázs (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Font Sándor (Fidesz)
Pócs János (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2014.09.15. Farkas Sándor (Fidesz)
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Földi László (KDNP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Kónya Péter (független) Tag 2014.06.02. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság Fidesz 6 54.55%
MSZP 2 18.18%
Jobbik 1 9.09%
KDNP 1 9.09%
független 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Mezőgazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok