Készült: 2019.10.22.14:52:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Felsőoktatási, tudományos és innovációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.28.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Felsőoktatási, tudományos és innovációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Sáringer Gyula Ede (Fidesz) Elnök 1998.12.09. 2002.05.14.  
Kádas Mihály (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Dr. Bazsa György (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Dr. Dán János (FKGP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Balczó Zoltán (MIÉP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.