Készült: 2019.10.19.18:21:16 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Horváth László (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18709/52 A helyi önkormányzatok 2006. évi új címzett támogatásáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Horváth László (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz) 2005.12.14
17700/662 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Horváth László (Fidesz) 2005.11.04
11700/762 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Homa János (Fidesz), Horváth László (Fidesz) 2004.11.04
5601/1474 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Nyitrai Zsolt (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Horváth László (Fidesz) 2003.10.31
5601/486 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Homa János (Fidesz), Horváth László (Fidesz) 2003.10.31
1817/246 Az Országos Területrendezési Tervről Dr. Fónagy János (Fidesz), Horváth László (Fidesz) 2003.03.11