Készült: 2020.04.05.06:10:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.21.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási, tudományos bizottság


Az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Osztolykán Ágnes (LMP) Elnök 2013.09.01. 2014.05.05.  
Osztolykán Ágnes (LMP) Elnök 2010.06.21. 2013.02.11.  
Osztolykán Ágnes (független) Elnök 2013.04.15. 2013.08.31.  
Brájer Éva (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Németh Zoltán (Fidesz) Tag 2013.04.22. 2014.05.05. Pichler Imre László (Fidesz)
Pichler Imre László (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2012.12.31.  
Sági István (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Dr. Sós Tamás (MSZP) 1 Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Ferenczi Gábor (Jobbik) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Földi László (KDNP) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Az Oktatási, tudományos és kutatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése