Készült: 2020.06.01.05:13:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Szőlészeti és borászati albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Szőlészeti és borászati albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tiffán Zsolt (Fidesz) Elnök 2010.05.26. 2014.05.05.  
Horváth István (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2012.02.27.  
Ficsor Ádám (MSZP) Tag 2010.06.14. 2011.10.23.  
Vona Gábor (Jobbik) Tag 2010.06.14. 2011.02.14.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2011.03.07. 2012.11.12. Vona Gábor (Jobbik)


Szőlészeti és borászati albizottság üléseinek megjelenítése