Készült: 2020.08.04.02:56:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Ifjúsági és sport bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Ifjúsági és sport bizottság tagjai változásának elrejtése

Ifjúsági és sport bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Páva Zoltán (MSZP) Elnök 1998.06.25. 2000.02.29.  
Szabó Imre (MSZP) Elnök 2000.02.29. 2002.05.14. Páva Zoltán (MSZP)
Horváth László (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Gémesi György (MDF) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Birkás Tivadar (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Deutsch Tamás (Fidesz) 1 Tag 1998.06.25. 1998.12.28.  
Fehérvári Tamás (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Gyürk András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Imre Zsolt (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóth András (Fidesz) Tag 1998.12.28. 2002.05.14. Dr. Deutsch Tamás (Fidesz) 1
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Csizmár Gábor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Juhász Gábor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Lévai Ferenc (MSZP) Tag 2000.05.02. 2002.05.14. Páva Zoltán (MSZP)
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2000.02.29. 2000.05.02. Szabó Imre (MSZP)
Szabó Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.02.28.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Fenyvesi Máté (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Vincze László (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Zakó László (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.06.26.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2000.09.05.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2000.09.05. 2002.05.14. Horn Gábor (SZDSZ)
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Torgyán Józsefné Cseh Mária (független) Tag 2001.12.11. 2002.05.14. Zakó László (független)
Zakó László (független) Tag 2001.06.27. 2001.12.11.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Ifjúsági és sport bizottság Fidesz 8 38.10%
MSZP 7 33.33%
FKGP 2 9.52%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
MIÉP 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Ifjúsági és sport bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok