Készült: 2020.08.11.11:39:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Buza Attila Zoltán (Fidesz) Elnök 1998.12.16. 2000.10.16.  
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Elnök 2001.02.07. 2002.05.14. Dr. Buza Attila Zoltán (Fidesz)
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Alelnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Alelnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Básthy Tamás (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Szabó György (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP) Tag 1998.12.16. 2000.11.28.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése