Készült: 2020.04.07.13:46:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Vagyonnyilatkozatokat ellenőrző albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2004.03.23.
Megszűnés 2004.12.31.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mentelmi bizottság


Vagyonnyilatkozatokat ellenőrző albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kerényi János (Fidesz) Elnök 2004.03.23. 2004.12.30.  
Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 1 Tag 2004.03.23. 2004.12.30.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 2004.03.23. 2004.12.30.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Vagyonnyilatkozatokat ellenőrző albizottság üléseinek megjelenítése