Készült: 2019.09.19.09:24:52 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Juhász Hajnalka (KDNP)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/6558 Milyen változásokat hoz a 2020-as év a családok életében? Juhász Hajnalka (KDNP) 2019.06.19
A/5150 Mit tesz a kormány annak érdekében, hogy Magyarország Európa élvonalába kerüljön a digitalizáció tekintetében? Juhász Hajnalka (KDNP) 2019.03.11
A/1943 Hogyan tovább a kárpátaljai magyarok jogainak védelmében? Juhász Hajnalka (KDNP) 2018.10.08
I/479 Milyen feltételekkel vállalhatnak munkát nyáron a diákjaink, és ezt hogyan támogatja a kormány? Juhász Hajnalka (KDNP) 2018.06.06