Készült: 2020.07.02.07:22:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.07.04.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2005.05.15. 2006.05.15.  
Font Sándor (MDF) Elnök 2002.07.04. 2004.09.06.  
Font Sándor (független) Elnök 2004.09.06. 2005.05.14.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Molnár László (MSZP) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 2002.07.04. 2005.04.10.  
Lenártek András (Fidesz) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.