Készült: 2020.09.28.23:45:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Külügyi bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balla Mihály (Fidesz) Elnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Németh Zsolt (Fidesz) 1 Elnök 2002.05.27. 2006.05.15. Balla Mihály (Fidesz)
Hárs Gábor (MSZP) Alelnök 2002.06.04. 2004.10.25. Szabó Vilmos (MSZP)
Dr. Kozma József (MSZP) Alelnök 2004.10.25. 2006.05.15. Hárs Gábor (MSZP)
Szabó Vilmos (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2002.06.04.  
Balla Mihály (Fidesz) Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15. Rockenbauer Zoltán (Fidesz)
Rockenbauer Zoltán (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2003.06.23. Dr. Surján László (Fidesz)
Dr. Surján László (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Bán Imre (MSZP) Tag 2004.08.27. 2004.10.25. Dr. Tabajdi Csaba (MSZP)
Élő Norbert (MSZP) Tag 2004.11.29. 2006.05.15. Kapás Zsolt (MSZP)
Dr. Faragó Péter (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Fazakas Szabolcs (MSZP) Tag 2002.06.04. 2004.07.14. Kocsi László (MSZP)
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 2004.08.27. 2004.09.13. Herczog Edit (MSZP)
Dr. Gedei József (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Hárs Gábor (MSZP)
Dr. Gurmai Zita (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.07.14.  
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Bán Imre (MSZP)
Hárs Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Hárs Gábor (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Dr. Kozma József (MSZP)
Herczog Edit (MSZP) Tag 2002.12.01. 2004.07.14. Molnár Gyula (MSZP)
Kapás Zsolt (MSZP) Tag 2004.08.27. 2004.11.29. Dr. Gurmai Zita (MSZP)
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Zwack Péter (SZDSZ)
Kocsi László (MSZP) Tag 2004.09.13. 2006.05.15. Dr. Garai István Levente (MSZP)
Kocsi László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Kozma József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Kránitz László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.30.  
Stipkovits Pál (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabados Tamás (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Szűcs Erika (MSZP)
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2004.08.27. 2004.10.25. Fazakas Szabolcs (MSZP)
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.07.14.  
Dr. Bagó Zoltán (Fidesz) Tag 2004.06.21. 2006.05.15. Dr. Surján László (Fidesz)
Balla Mihály (Fidesz) Tag 2002.05.28. 2003.06.23. Dr. Horváth János (Fidesz)
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2004.06.21. 2006.05.15. Gyürk András (Fidesz)
Gyürk András (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.06.21.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.28.  
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.28.  
Potápi Árpád (Fidesz) 1 Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Rockenbauer Zoltán (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Balla Mihály (Fidesz)
Dr. Surján László (Fidesz) Tag 2002.05.28. 2004.06.21. Dr. Pósán László (Fidesz)
Zwack Péter (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.09.06.  
Balogh László (független) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Dr. Kelemen András (független)
Dr. Kelemen András (független) Tag 2004.09.06. 2004.12.20.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi bizottság MSZP 11 50.00%
Fidesz 8 36.36%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
független 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Külügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság 2003.05.28. 2006.05.15.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok