Készült: 2019.12.09.01:11:03 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Gyopáros Alpár (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/13627 Ajánlás a Nemzeti Emlékezet Bizottsága tagjának személyére (Soós Viktor Attila) Menczer Erzsébet (Fidesz), Román István (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Gulyás Dénes (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Patay Vilmos (Fidesz), Berényi László (Fidesz), Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz), Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP), Manninger Jenő (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Nagy István (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Kovács Ernő (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz) és 42 képviselő társa. 2014.01.31
K/13003 A mindennapos testnevelés feltételei a Rábaköz és a Sokoróalja területén Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.11
K/13002 Az adósságkonszolidációban nem érintett települések megsegítése Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.11
K/13001 A területfejlesztési operatív program Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.11
K/12933 A csornai és a kapuvári mentés megújulása Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.04
K/12932 A rábaközi foglalkoztatás javulása Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.04
T/12863 Az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz)
2013.11.04.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2013.10.28
T/12643 A nemzetiségek jogairól szóló 2011. évi CLXXIX. törvény módosításáról Firtl Mátyás (KDNP), Ivanics Ferenc (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz), Dr. Nagy István (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz) 2013.10.07
K/12404 Közlekedésbiztonság a GYSEV-vonal mentén Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.25
K/12403 Közlekedés a 85-ös és 86-os főutakon a gyorsforgalmi útépítések idején Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.25
K/12402 A csermajori iskola jövője Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.25
K/12401 A rábaközi sertéstartók kártalanítása Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.25
K/12388 A Csornai Margit Kórház új rendelőintézete Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.24
K/12387 A Csornahő Kft. díjtámogatása Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.24
K/12386 A NET-program jogosultsági bővítése Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.24
K/12335 Mikorra várható a csornai elkerülőút első ütemének átadása? Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.09.20
T/10978 A kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Dr. Karakó László (Fidesz)
2013.05.13.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2013.05.14.: Boldog István (Fidesz)
2013.04.30
T/10520 Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz)
2013.03.25.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2013.03.25
K/10405 Mikorra fog elkészülni a csornai elkerülő út és az M85-ös gyorsforgalmi út Csorna-Enese és Enese-Győr közötti szakasza? Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.03.14
T/9929 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Balázs József (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Berényi László (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Brájer Éva (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz) és 221 képviselő társa. 2013.02.08
K/7495 A korengedményes nyugdíjjogosultak körének bővítése, s annak költségvetési alapja Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.06.11
K/7440 Tartható-e a határidő a csornai elkerülő út építése ügyében? Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.06.05
K/7439 A tehergépjárművek előzési tilalma Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.06.05
K/7438 A külföldi tehergépjárművek sebességtúllépése Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.06.05
T/6959 Egyes önkormányzati tárgyú törvények módosításáról Lázár János (Fidesz)
2012.05.29.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2012.09.11.: Balázs József (Fidesz)
2012.04.27
K/5308 Mórichida település útjainak javítása a vörösiszap-katasztrófát követő helyreállítási munkák sorában Gyopáros Alpár (Fidesz) 2011.12.20
T/5281 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz)
2011.12.20.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2011.12.16
T/4995 Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról Lázár János (Fidesz)
2011.12.07.: Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz)
2011.12.08.: Balla Mihály (Fidesz), Kozma Péter (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz), Balla György (Fidesz)
2011.11.18
K/1709 Kitilthatóak-e a nehézgépjárművek a 86-os főútról annak felújítása idején? Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.16
K/1695 Az iszapkatasztrófa sújtotta Marcal-menti Mórichida település útjainak rendbetétele Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.15
K/1694 A közterületek tisztán tartása Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.15
K/1693 Az önkormányzatokkal való együttműködés a közutak használata tekintetében Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.15
K/1692 Egy miniszter biztos virtuális működése Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.15
K/1691 Elképzelhető-e a nyugat-dunántúli (Győr-Moson-Sopron megyei) rendőrségi állomány létszámának megerősítése Románia schengeni csatlakozása után? Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.15
K/1690 A csornai elkerülőút múltja és jövője Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.15
K/977 A csornai kórház jövője Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.08.10