Készült: 2020.06.05.15:53:51 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Csabai Lászlóné

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/768 Az épített környezet alakításáról és védelméről szóló 1997. évi LXXVIII. törvény módosításáról Csabai Lászlóné (MSZP) 2002.08.27
K/389 A felvételi eljárás neuralgikus pontjai Csabai Lászlóné (MSZP) 2002.06.21
I/232 Intézményi esélyek Csabai Lászlóné (MSZP) 2002.06.11
I/53 Elég-e a rendőrségnek a pénze erre az évre? Csabai Lászlóné (MSZP) 2002.05.30