Készült: 2019.11.16.03:27:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2015.03.24.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Vállalkozásfejlesztési bizottság


A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Lukács Zoltán (MSZP) Elnök 2016.10.18. 2018.05.07. Dr. Varga László (MSZP)
Dr. Varga László (MSZP) Elnök 2015.03.24. 2016.09.12.  
Bányai Gábor (Fidesz) Tag 2015.03.24. 2018.05.07.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2015.03.24. 2018.05.07.  
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2015.03.24. 2018.05.07.  
Volner János (Jobbik) Tag 2015.03.24. 2016.09.12.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2016.10.18. 2018.05.07. Volner János (Jobbik)


A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése