Készült: 2020.10.27.13:25:49 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A nők esélyegyenlőségével foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2013.04.08.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


A nők esélyegyenlőségével foglalkozó albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ékes Ilona (Fidesz) Elnök 2013.04.08. 2014.05.05.  
Szabó Timea (független) Alelnök 2013.04.08. 2014.05.05.  
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2013.04.08. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2013.04.08. 2013.09.30.  
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz) Tag 2013.04.08. 2014.05.05.  
Wittner Mária (Fidesz) 1 Tag 2013.04.08. 2014.05.05.  
Lendvai Ildikó (MSZP) Tag 2013.04.08. 2014.05.05.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2013.04.08. 2014.05.05.  


A nők esélyegyenlőségével foglalkozó albizottság üléseinek megjelenítése