Készült: 2020.09.29.04:21:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Külügyi bizottság tagjainak változásai (23 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Horn Gyula (MSZP) Elnök 1990.05.03. 1993.01.25.  
Kovács László (MSZP) Elnök 1993.01.27. 1994.06.27.  
Csóti György (MDF) Alelnök 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Hegedűs István (FIDESZ) Alelnök 1990.05.03. 1993.06.30.  
Rockenbauer Zoltán (FIDESZ) Alelnök 1993.07.01. 1994.06.27.  
Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) Titkár 1990.05.03. 1992.10.13.  
Dr. Andrásfalvy Bertalan (MDF) Tag 1993.09.21. 1994.06.27.  
Dr. Bratinka József (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Fodor András Attila (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Hörcsik Richard (MDF) 1 Tag 1993.09.21. 1994.06.27.  
Király Zoltán (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.05.30.  
Pap András (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Papp Lehel György (MDF) Tag 1990.06.12. 1994.06.27.  
Roszík Gábor (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Sándorfi György (MDF) Tag 1990.05.03. 1993.07.06.  
Dr. Szél Péter (MDF) Tag 1990.05.03. 1993.07.04.  
Szentágothai János (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Demszky Gábor (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1990.11.30.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 1992.02.18. 1994.06.27.  
Mózs József (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1991.01.29.  
Rácskay Jenő (SZDSZ) Tag 1991.01.29. 1994.06.27.  
Tamás Gáspár Miklós (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1992.02.18.  
Vásárhelyi Miklós (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Zombori Mátyás (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Gerbovits Jenő (FKGP) Tag 1990.05.03. 1990.06.12.  
Dr. Iván Géza (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.09.20.  
Kocsenda Antal (FKGP) Tag 1990.06.12. 1992.02.23.  
Rajkai Zsolt (FKGP) Tag 1990.05.03. 1990.05.23.  
Dr. Sipos Imre (FKGP) Tag 1990.06.12. 1992.02.23.  
Kocsenda Antal (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Dr. Sipos Imre (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Kovács László (MSZP) Tag 1990.05.03. 1993.01.27.  
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Tag 1993.02.02. 1994.06.27.  
Rockenbauer Zoltán (FIDESZ) Tag 1990.12.29. 1993.07.01.  
Dr. Szájer József (FIDESZ) Tag 1993.07.01. 1994.02.07.  
Szelényi Zsuzsanna (FIDESZ) Tag 1994.02.08. 1994.06.27.  
Dr. Karcsay Sándor (KDNP) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Iván Géza (független) Tag 1992.09.21. 1992.10.13.  
Király Zoltán (független) Tag 1990.05.31. 1990.06.12.  
Király Zoltán (független) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Szél Péter (független) Tag 1993.07.05. 1993.09.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi bizottság MDF 10 43.48%
SZDSZ 5 21.74%
EKgP 2 8.70%
MSZP 2 8.70%
Fidesz 2 8.70%
KDNP 1 4.35%
független 1 4.35%
Összesen 23 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Interparlamentáris Unió 1990.05.03. 1994.06.27.