Készült: 2020.09.27.06:40:46 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjainak változásai (19 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Gúr Nándor (MSZP) Elnök 2008.02.18. 2010.05.13. Simon Gábor (MSZP)
Simon Gábor (MSZP) Elnök 2006.05.30. 2008.02.18.  
Filló Pál (MSZP) Alelnök 2008.02.18. 2010.05.13. Gúr Nándor (MSZP)
Gúr Nándor (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2008.02.18.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Bóth János (MSZP) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Filló Pál (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.18.  
Gúr Nándor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Kiss Ferenc (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Lénárt László (MSZP) Tag 2008.05.05. 2010.05.13. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Nagy László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Rákóczy Attila István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Vécsi István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Vécsi István (MSZP) Tag 2008.02.18. 2010.05.13. Filló Pál (MSZP)
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Tag 2006.06.19. 2008.05.05. Vécsi István (MSZP)
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Czomba Sándor (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gyopáros Alpár (Fidesz) 1 Tag 2009.11.30. 2010.05.13. V. Németh Zsolt (Fidesz) 1
Kontur Pál (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2009.03.23.  
Nagy István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
V. Németh Zsolt (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2009.11.30.  
Rácz István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Wittner Mária (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Geberle Erzsébet (SZDSZ) Tag 2006.12.18. 2008.05.13. Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ)
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2006.12.18.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 2008.05.13. 2010.05.13. Geberle Erzsébet (SZDSZ)
Herényi Károly (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13. Molnár Oszkár (Fidesz)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság MSZP 9 47.37%
Fidesz 8 42.11%
SZDSZ 1 5.26%
független 1 5.26%
Összesen 19 100.00%

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok