Készült: 2020.05.31.00:53:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Végh László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3255/32 Egyes közlekedési törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz), Végh László (Fidesz) 2000.11.10
3255/31 Egyes közlekedési törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz), Végh László (Fidesz) 2000.11.10
3255/30 Egyes közlekedési törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz), Végh László (Fidesz) 2000.11.10
3122/663 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Végh László (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2000.12.05
3122/660 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Domokos László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Végh László (Fidesz) 2000.12.05
3122/303 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Végh László (Fidesz) 2000.10.21
857/32 A felsőoktatási intézményhálózat átalakításáról és a felsőoktatásról sz. 1993.évi LXXX. tv. módosításáról Végh László (Fidesz) 1999.03.25