Készült: 2020.07.13.08:13:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság


Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Karakó László (Fidesz) Elnök 2010.07.19. 2013.01.01.  
Dr. Nemény András (MSZP) Alelnök 2010.07.19. 2014.05.05.  
Kontur Pál (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Vécsey László (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Egyed Zsolt (Jobbik) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  


Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése