Készült: 2020.09.22.16:02:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Idegenforgalmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Idegenforgalmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Idegenforgalmi bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Tóth József (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Nógrádi László (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Csige Tamás (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Horváth Klára (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Katona Béla (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.04.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.04.  
Kránitz László (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Dr. Nagy Imre (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Pál Tibor (MSZP)
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pál Tibor (MSZP) Tag 2004.10.04. 2004.10.25. Dr. Kolber István (MSZP)
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabados Tamás (MSZP) Tag 2004.10.04. 2004.10.25. Korózs Lajos (MSZP)
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kocsis Róbert (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Mézes Éva (SZDSZ) Tag 2004.09.13. 2006.05.15. Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ)
Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2004.07.15. Zwack Péter (SZDSZ)
Zwack Péter (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.02.16.  
V. Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2004.02.16. 2004.11.08. Lezsák Sándor (MDF)
V. Németh Zsolt (független) 1 Tag 2004.11.08. 2006.05.15. Lezsák Sándor (MDF)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Idegenforgalmi bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 8 38.10%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Idegenforgalmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok