Készült: 2019.10.19.20:45:14 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2012.10.08.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati és területfejlesztési bizottság


Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pál Tibor (MSZP) Elnök 2012.10.08. 2013.03.18.  
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Elnök 2013.03.18. 2014.05.05. Pál Tibor (MSZP)
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Alelnök 2012.10.08. 2014.05.05.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2012.10.08. 2014.05.05.  
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2012.10.08. 2014.05.05.  
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 2012.10.08. 2014.05.05.  
Tasó László (Fidesz) Tag 2012.10.08. 2014.05.05.  
Pál Tibor (MSZP) Tag 2013.03.18. 2014.05.05. Hegedűs Lorántné (Jobbik)
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Tag 2012.10.08. 2013.03.18.  
Michl József (KDNP) Tag 2012.10.08. 2014.05.05.  
Szilágyi Péter (LMP) Tag 2012.10.08. 2013.02.11.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése