Készült: 2020.06.05.14:52:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.30.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Hegyi Gyula (MSZP) Elnök 1998.09.30. 2002.05.14.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dögei Imre (FKGP) Tag 2001.02.28. 2002.02.07. István József (FKGP)
István József (FKGP) Tag 1998.10.21. 2001.01.22.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.