Készült: 2020.08.15.06:54:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.11.24.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Infrastruktúra-fejlesztési albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rigler Zoltán (Fidesz) Elnök 1999.11.25. 2002.05.14.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Végh László (Fidesz) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  


Infrastruktúra-fejlesztési albizottság üléseinek megjelenítése