Készült: 2019.10.14.14:20:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Az Egészségbiztosítási Önkormányzat és az Országos Egészségbiztosítási Pénztár gazdálkodását vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 1995.12.22.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Egészségbiztosítási Önkormányzat és az Országos Egészségbiztosítási Pénztár gazdálkodását vizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Az Egészségbiztosítási Önkormányzat és az Országos Egészségbiztosítási Pénztár gazdálkodását vizsgáló bizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kis Gyula József (MDF) Elnök 1995.12.22. 1998.06.17.  
Dr. Kiss József (MSZP) Alelnök 1995.12.22. 1997.03.01.  
Dr. Nagy Sándor (MSZP) Tag 1995.12.22. 1998.06.17.  
Dr. Sarkadiné Dr. Lukovics Éva (SZDSZ) Tag 1995.12.22. 1998.06.17.  
Ungár Klára (SZDSZ) Tag 1995.12.22. 1998.06.17.  
Dr. Győriványi Sándor (FKGP) Tag 1995.12.22. 1998.06.17.  
Dr. Selmeczi Gabriella (FIDESZ-MPP) Tag 1995.12.22. 1998.06.17.  
Dr. Surján László (KDNP) Tag 1995.12.22. 1997.07.21.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Az Egészségbiztosítási Önkormányzat és az Országos Egészségbiztosítási Pénztár gazdálkodását vizsgáló bizottság MSZP 1 16.67%
SZDSZ 2 33.33%
MDF 1 16.67%
FKGP 1 16.67%
Fidesz 1 16.67%
Összesen 6 100.00%

Az Egészségbiztosítási Önkormányzat és az Országos Egészségbiztosítási Pénztár gazdálkodását vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.