Készült: 2020.12.02.19:44:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A választásokon minősített politikai pártok, az általuk, illetve jogelődeik által alapított vállalatok és egyszemélyes kft.-k, valamint az 1990. évi LXXIII. törvény hatálya alá tar
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.30.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


A választásokon minősített politikai pártok, az általuk, illetve jogelődeik által alapított vállalatok és egyszemélyes kft.-k, valamint az 1990. évi LXXIII. törvény hatálya alá tar tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Elnök 1998.09.30. 2002.05.14.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Tag 1998.09.30. 2002.05.14.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 1999.02.03. 2002.05.14.  
Dr. Boda Ilona (FKGP) Tag 1998.09.30. 2001.05.15.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 1998.09.30. 2002.05.14.  
Dr. Balsai István (MDF) Tag 1999.02.03. 2002.05.14.  
Dr. Fenyvessy Zoltán (MIÉP) Tag 1998.09.30. 2002.05.14.  


A választásokon minősített politikai pártok, az általuk, illetve jogelődeik által alapított vállalatok és egyszemélyes kft.-k, valamint az 1990. évi LXXIII. törvény hatálya alá tar üléseinek megjelenítése